Anasayfa > DİNİ KİTAPLAR > Ücretsiz Olarak VLC Media Player İndir

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OKUNMA : 409 EKLENME : 29/03/2013 GÜNCELLENME : 19/06/2015 Ücretsiz Olarak VLC Media Player İndir Facebook'ta paylaş Ücretsiz Olarak VLC Media Player İndir İçin Yorum Yap

Ücretsiz Olarak VLC Media Player İndir

vlcplayer Ücretsiz Olarak VLC Media Player İndirBilgisayar kullanıcılarının daha çok VLC olarak bildiği vlc media player,cihazlarınızda bulunan her türlü video formatını sorunsuz bir şekilde oynatmaya yarayan bir video oynatıcıdır. VLC media player programının en büyük avantajlarından bir tanesi ise, programın ücretsiz olmasıdır.

Sadece video oynatmak bazında değil, ses dosyalarını da sorunsuz bir biçimde oynatabilen VLC media player, bu anlamda pek çok bilgisayar kullanıcısına da yardımcı olmaktadır. Çünkü bilgisayar kullanıcıları, ellerindeki ses dosyaları ve video uzantılarının bir kısmını, çeşitli programlar ile birlikte açamaz iken, VLC sayesinde bu sorun ortadan kalkmaktadır. Pek çok uzantıyı destekleyerek sorunsuz bir video ve ses oynatımını sağlayan program, kurulum sırasında da oldukça nettir.

Söz konusu video ve ses oynatıcı programı vlc media player indir seçeneği ile indirdikten sonra, kurulum aşamasına geçiliyor. Bu aşamada, istenilen tüm video dosyası uzantılarını seçerek, programın hangi uzantıları çalıştırması gerektiği de belirlenmiş oluyor.

VLC media player programı indir seçeneği ile indirildikten ve kurulduktan sonra, kolay ve pratik bir kullanım ile kullanıcısına hizmet etmeye başlıyor. Videoların kırpılması, renklendirilmesi, filigran eklenmesi gibi özellikler, programın kullanışlı yönlerini ön plana çıkarıyor. Öte yandan ses ve video arasında gelişmiş bir senkronizasyon özelliği de bulunan programın, gelişmiş alt yazı desteğine sahip olduğu da belirtilen diğer özellikler arasında yer alıyor.

VLC Media Player, kesinlikle denenmesi gereken ve bağımlısı olunacak olan bir video oynatıcı programı…Kategori:

Yorumlar

Benzer Konular