Anasayfa > DİNİ KİTAPLAR > Pepee Oyunları

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OKUNMA : 410 EKLENME : 20/06/2013 GÜNCELLENME : 07/06/2014 Pepee Oyunları Facebook'ta paylaş Pepee Oyunları İçin Yorum Yap

Pepee Oyunları

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film kahramanı olan Pepee‘yi 7 den 70 e bilmeyenimiz yoktur. Pepee çizgi film karakteri eğitici temaları eğlenceli bir şekilde küçük izleyicileri ile buluşturuyor. Küçüklerin bilhassa uzak-kısa, büyük-küçük, dolu-boş vb. gibi basit kavramları öğrenmesine vesile olan Pepee, aile yaşamı hakkında da küçükleri bilinçlendiriyor. Aile içi ve arkadaşlarla olan iletişimin temellerini bu sade çizgi film içerisine sığdırıyor.

Pepee’nin bu misyonunun çizgi film dışına da taşması ve eğitici çalışmaların eğlenceli olarak internet başında vakit geçiren çocukları verilmesi de gerekli olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla bununla ilgili bir çalışma yaparak flash tabanlı pepe oyunları ile çocuklarımızı bir yandan eğlendiren, diğer taraftan eğitici etkinlikler ile buluşturma isteği bizde hasıl oldu.

Pepee oyunları oynatarak çocukların internetin psikoloji bozan yanlarından bir nebze olsun uzaklaştırma gayretindeyiz. Pepee oyunlarını kendi içerisinde Pepee Futbol Oyunları, Pepee Macera Oyunları, Pepee Beceri Oyunları, Pepee Boyama Oyunları gibi kategorize ettiğimiz bu projemizde tüm ebeveynlerin bize destek olmasını istirham ediyoruz.Kategori:

Yorumlar

Benzer Konular