Anasayfa > DİNİ KİTAPLAR > My Little Pony Oyunları Oyna

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OKUNMA : 548 EKLENME : 20/06/2013 GÜNCELLENME : 07/06/2014 My Little Pony Oyunları Oyna Facebook'ta paylaş My Little Pony Oyunları Oyna İçin Yorum Yap

My Little Pony Oyunları Oyna

Amerika’da küçük çocuklar ve bayanlar arasında fırtınalar estiren My Little Pony çizgi animasyonu Minika Çocuk kanalı vasıtası ile ülkemizde de izleyicileri ile buluştu. Kısa sürede Applejack, Rainbow Dash, Fluttershy, Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rarity, Princess Celestia, Dragon Spike gibi karakterleri ile özellikle küçük kızlar arasında fenonmen konumuna erişti. Sevimli midillilerin Equestria ülkesinde eğlence içerisinde Pony Oyunları oynadığı maceralar, çocuklarımıza yeni heyecanlar tattırdı. Cadılar, canavarlar, troller gibi Pony düşmanı kötü niyetli canlılarda bu mutlu tabloyu bozmaya gayret gösteriyor. Twilight Sparkle ve arkadaşları uyum elementleri kullanarak bu canavarlara karşı koymaya çalışıyorlar.

Bu mutluluk tablosu ile kötülere karşı savaşın bir anda yaşandığı Equestria ve sakinlerinin internet ortamında olmaması düşünülemezdi. Pony hayranları için bizde flash oyun platformu oluşturmak suretiyle bu boşluğun doldurulmasına gayret gösterdik. Bunun için My Little Pony Oyunları projesi ile Pony karakterlerini flash oyunlar şeklinde afacanlar ile buluşturmaya çalıştık. Pony maceralarından, yapboz oyunlarına, Pony dekorasyon ve süsleme oyunlarından, Pony giysi giydirme oyunlarına ve Pony boyama oyunları ile küçüklerin bu sevimli midillilerden ayırmamaya çalıştık. Pony Oyunu nerede oynanır sorusunun en güzel cevabını da, bu çalışmamız ile verdiğimize inanıyoruz. İnternetteki en güzel ve en güncel Pony oyunlarını derleyerek sizlerin istifadesine sunduk. Çalışmak bizden, Pony’lerle oynamak sizden…Kategori:

Yorumlar

Benzer Konular