Anasayfa > DİNİ KİTAPLAR > Disney ve Miki Fare Oyunları

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OKUNMA : 361 EKLENME : 20/06/2013 GÜNCELLENME : 07/06/2014 Disney ve Miki Fare Oyunları Facebook'ta paylaş Disney ve Miki Fare Oyunları İçin Yorum Yap

Disney ve Miki Fare Oyunları

Küçüklüğümüzün önemli bir bölümünde hayatımıza renk katan Disney kahramanlarının büyülü dünyasına birlikte adım atmak istiyoruz. Bu maksatla oluşturduğumuz Disney Oyunları sitesi ile televizyonlarda izlediğiniz Disney karakterlerinin flash oyunlarını internet ortamına taşımayı hedefliyoruz. Onların maceralarını internet ve bilgisayar ortamında da sürdürmek ve eğlence hayatınıza yeni bir boyut kazandırmak üzere Disney Oyunları platformunu oluşturmuş bulunuyoruz.
Walt Disney veya Disney Channel denilince eminiz hepinizin aklına Mickey Mouse gelmiştir. Bizde Disney’in bu en çok sevilen karakterini unutmadık ve onun için özel olarak Miki Fare Oyunları bölümünü teşkil ettik. Orada Mickey Mouse ve Minnie Mouse maceraları, boyama, yapboz oyunları ve dahasını bulabileceksiniz.
Sadece Miki ve Mini Fare oyunlarıyla yetinmeyip son zamanlarda adlarından sıkça bahsettiren ikili Fineas ve Förb Oyunları maceralarını da bu platforma monte ettik. Yaşlısıyla genciyle hepimizin bildiği Spiderman, Cindirella, Daisy, Donald Duck, Iron Man, Nemo, Piglet, Pluto ve diğer karakterlerin oyunlarını da unutmadık. Disney karakterlerinin macera oyunlarının yanında resimlerini renklendirebilecek, bulmacalarını çözebilecek, yapbozlarını tamamlayabileceksiniz. En sevdiğiniz Disney karakterleri ile yeni serüvenlere yol almanın başlangıç noktasına bekleniyorsunuz.Kategori:

Yorumlar

Benzer Konular