Anasayfa > 3D MEKANLAR > Dolmabahçe Sarayı 3 Boyutlu Mekanlar

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
İNDİRİLME : 592 ÜRETİCİ : EKLENME : 21/06/2013 GÜNCELLENME : 21/06/2013 Dolmabahçe Sarayı 3 Boyutlu Mekanlar Facebook'ta paylaş Dolmabahçe Sarayı 3 Boyutlu Mekanlar İçin Yorum Yap

Dolmabahçe Sarayı 3 Boyutlu Mekanlar

Dolmabahçe Sarayında, 3 boyutlu programlar ile kendinizi içinde gibi hissederek dolaşacaksınız! Dolmabahçe Sarayındaki oda, salon, daire ve çevresini 3 boyutlu programlar ile dolaşarak tarihimizi yaşamaya ne dersiniz?

Kendinizi mekânların içinde gibi hissedeceksiniz. Fareyi bakmak istediğiniz yöne doğru kaydırmanız yeterlidir. Varsa, farenizin scroll tekerleğini kullanarak görüntüyü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Eğer beş saniye içerisinde müdahale olmazsa, program otomatik olarak etrafı seyrettirmeğe başlar. Seyrettiğiniz mekânı ekran koruyucu yapmak isterseniz F5 tuşuna basınız. Birden fazla dosya indirdiyseniz F9 tuşuna basarak (ayni klasör içinde bulunan) mekânların bir listesini çıkarıp istediğiniz mekânı bu listeden seçebilirsiniz. Bir mekândan –görünen– diğer mekâna atlamak için farenin sol tuşuna tıklayın. Yardım için F1 tuşuna basınız.


Etiketler: , , , , , ,

Dini oyunlar için Dini Oyunlar bölümümüze bekleriz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Dolmabahçe Sarayı 3 Boyutlu Mekanlar

Ücretsiz Tam Sürüm

Virüs Taramasından Geçirildi

En Güncel Sürüm Yüklendi

PROGRAMI İNDİR

(185 MB)