Anasayfa > DİNİ PROGRAM > Ahiret Muhasebesi

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
İNDİRİLME : 1097 ÜRETİCİ : EKLENME : 21/06/2013 GÜNCELLENME : 21/06/2013 Ahiret Muhasebesi Facebook'ta paylaş Ahiret Muhasebesi İçin Yorum Yap

Ahiret Muhasebesi

Ahiret Muhasebesi programı, tüm İslam aleminin ücretsiz kullanımı için, ölüm gelmeden önce ahiret muhasebemizi yaparak, sonradan bize sorulacak soruların bir kısmını kendi kendimize sormamız ve eyvah demeden Allah dememiz ümidi ile hazırlanmıştır.
Program 3 bölümden oluşmaktadır. Bunlar;
Namaz Borçlarım : 5 vakit namaz kılma alışkanlığını kazandırmanın yanı sıra, varsa geçmişte kalan namaz borçlarının da hesabının tutulması ve kazalarının kılınması için tasarlanmıştır.
Oruç Borçlarım : Ramazan orucunu tutma alışkanlığını geliştirmenin yanı sıra, varsa geçmişte kalan oruç borçlarının da hesabının tutulması ve ödenmesi için tasarlanmıştır.
Kötü Alışkanlıklarım : Kişinin kötü alışkanlıklarını kademeli olarak bırakması ve geri dönmemek üzere tövbe etmesi için tasarlanmıştır.

Ahiret Muhasebesi’nin yüklü olduğu bilgisayarda, kullanacak her kişi için farklı bir kullanıcı açılır ve açılan kullanıcı hesaplarındaki bilgiler, sizin belirlediğiniz şifre ile korunur. Tüm bilgiler, sizin lokal bilgisayarınızda saklanır.
Dikkat : Şifrenizi unutmanız durumunda, bilgilerinize ulaşmanın veya kurtarmanın yolu yoktur. Lütfen tanımladığınız şifrenizi unutmayınız.
Sisteminizde Microsoft .Net Framework 2.0 yüklü olmalıdır.


Etiketler: , , , , , , ,

Dini oyunlar için Dini Oyunlar bölümümüze bekleriz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ahiret Muhasebesi

Ücretsiz Tam Sürüm

Virüs Taramasından Geçirildi

En Güncel Sürüm Yüklendi

PROGRAMI İNDİR

(6.28 MB)